Kviečiame į pažintį su duomenų bazėmis Trakuose!

Balandžio 6 d., trečiadienį, 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks prenumeruojamų elektroninių duomenų bazių pristatymas. Dalyviai turės galimybę išsamiai susipažinti su duomenų bazėse teikiama informacija, taip pat patobulinti savo skaitmeninio raštingumo įgūdžius. Renginys skirtas akcijai „Skaitmeninė savaitė 2022“.

Pažintis su duomenų bazėmis:

• EBSCO Publishing – viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis.
  • NAXOS Music Library – tai išsami klasikinės ir pasaulio muzikos internetinė duomenų bazė, kurią sudaro klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų kūriniai, žinomų pasaulio garso įrašų studijų aukštos kokybės muzikos įrašai. Čia taip pat rasite informaciją apie muzikos mokslą: žanrų istoriją, atlikėjų ir kompozitorių biografijas, muzikos terminų žodyną, kūrinių analizes ir kitą muzikos profesionalams ir mėgėjams naudingą informaciją.
  • Infolex – teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika. Galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais.
  • BNS – didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.
  • Delfi+ – šioje skaitytojų narystės platformoje galite skaityti profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių kalba bei mėgautis niekur kitur nepublikuotais straipsniais.

Maloniai kviečiame dalyvauti!