Skelbiame konkurso „Mano augintinis bibliotekoje“ nugalėtojus

Liepos 18–23 dienomis Trakų viešoji biblioteka visus gyventojus, turinčius augintinių, kvietė dalyvauti konkurse – „Mano augintinis bibliotekoje“. Dalyvauti galėjo visi: šunys, katės, jūrų kiaulytės, triušiukai, egzotiški gyvūnai ir kt., tačiau daugiausiai vis tik sulaukėme šuniukų, kuriuos gana paprasta atsivesti į biblioteką. Ir nors daugeliui kačių išeiti iš namų yra tikras iššūkis, labai džiaugiamės, kad konkurse su savo drąsia šeimininke Ana dalyvavo katytė Buba.

Šis konkursas buvo skirtas šiemet minimiems Gyvūnų gerovės metams. Juo siekėme paskatinti žmones daugiau laiko leisti su savo augintiniais bei priminti, kad mūsų biblioteka yra draugiška gyvūnams, tad jei nuspręsite užsukti knygų ar jaukiai paskaityti saulėtoje skaitykloje, galite atvykti su savo ištikimuoju bičiuliu. Vasarą skaitykloje veikia kondicionierius, tad net ir alinant karščiams, pas mus galėsite komfortiškai pabūti.

Pagrindinė sąlyga, kurią buvo privalu įvykdyti, norint dalyvauti konkurse, – tai atvykti į Trakų viešąją biblioteką (Vytauto g. 69, Trakai) su savo augintiniu ir nufotografuoti augintinį bibliotekos erdvėse. Vėliau visos dalyvių nuotraukos buvo patalpintos Trakų viešosios bibliotekos Facebook paskyroje, kur visą savaitę (liepos 25-29 d.) vyko balsavimas.

Konkurso savaitė bibliotekoje buvo viena smagiausių ir įsimintiniausių šiais metais – nusifotografuoti užsukę keturkojai ir darbuotojams, ir lankytojams dovanojo daug gerų emocijų, tad norime paraginti – užsukite dažniau!

Nuoširdžiai dėkojame visiems keturkojams, dalyvavusiems konkurse, ir žinoma, jų šeimininkams, kurie palydėjo į biblioteką:)

Taip pat dėkojame konkurso rėmėjui – gyvūnų prekių parduotuvių tinklui KIKA, įsteigusiam vertingus prizus!

Tikimės, kad mūsų gauruoti draugai sudalyvaus ir akcijoje „Vasara su knyga“ bei įveiks skaitymo iššūkį – dabar juk žinote, kur ieškoti knygų – tad laukiame jūsų bibliotekoje!

Konkurso laimėtojais, surinkę daugiausiai patiktukų, tapo:

1. NAFAS, kuriam atitenka bibliotekos įsteigtas prizas – 50 Eur vertės gyvūnų prekių parduotuvės „KIKA“ dovanų kuponas.
2. IZIUKĖ – jai atitenka 30 Eur vertės dovanų kuponas, kurį dovanoja gyvūnų prekių parduotuvė „KIKA“.
3. RADŽIS – jam taip pat atitenka 30 Eur vertės dovanų kuponas, kurį dovanoja gyvūnų prekių parduotuvė „KIKA“.

Visų kitų prašome nenusiminti, – visi esate nuostabūs! Jūsų laukia paguodos dovanos. Su visais dalyviais dėl prizų atsiėmimo susisieksime asmeniškai.

Nafas (I Vieta)

Iziukė (II vieta)