Rūdiškių bibliotekoje apsigyveno „Paslapčių nameliai“

Vasario 1 dieną Rūdiškių bibliotekoje vyko susitikimas su kūrėjais – šeimyniniu duetu iš Vilniaus – Antonu ir Marija Misevičiais, kuriančiais originalius ir vienetinius medinius rankų darbo kūrinius. Kūrėjų darbų paroda šiuo metu eksponuojama Rūdiškių bibliotekoje.

„Paslapčių namelis“ – tai raktinė, pirmoji pažintis su namais, prasidedanti prieškambaryje. Čia susidarome pirmą įspūdį apie butą ar namą. Spalvinga raktinė gali būti ta miela detalė, išskirtinis gaminys, kuris padės išvengti standarto ir monotonijos.

Kūrėjai apie save sako: „Mes tokie, kurie negali ramiai sėdėti rankų sudėję. Mums visada kyla noras ką nors kurti, kurti ką nors gražaus, įdomaus, originalaus. Kuriame tai, kas mus patinka ir tikimės, kad mūsų kūriniai patiks ir kitiems. Ieškome būdų, kaip nustebinti save, o tuo pačiu ir kitus. O kai pamatome, išgirstame ar kitaip sužinome, kad mūsų darbai džiugina ir kitus, tuomet kyla dar didesnis nors kurti, tobulėti, siekti sukurti tai, kas gali dar labiau nudžiuginti bei nustebinti. Galvoje turime daug minčių bei idėjų ir visada mėginame jas įgyvendinti, kad jos taptų realybe, taptų apčiuopiamos“.

Buvo labai įdomu klausytis pasakojimų apie tai, kaip šis pomėgis atsirado ir kaip iš pomėgio virto šeimos verslu. Dabar kūrėjai kuria ne tik namelius-raktines, bet ir vabzdžių viešbučius, namukus-dekoracijas. Visi kūriniai yra vienetiniai, su savita spalvų gama ir antro tokio pačio neaptiksime.

Paroda ,,Paslapčių nameliai“ Rūdiškių bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 1 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Danguolė Paliulienė

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vyr. bibliotekininkė