„Mama – Tu brangiausia iš visų“

Pirmąjį gegužės sekmadienį yra švenčiama Mamos diena. Mama – pirmasis žmogus, kurį išvystame ką tik gimę. Kiekvienam sava mama yra brangiausia ir mylimiausia. Privalome jas mylėti ir saugoti visą laiką, ne tik per šią šventę, nes jos visada rūpinasi mūsų laime ir gerove, o laikas su mama yra neįkainojamas! Tik suaugęs supranti, kokios mamos rankos šiltos ir kaip trūksta laiko pabūti su mama...

Gegužės 3 d. su priešmokyklinukais ir 1 klasės vaikais iš Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos bei jų mokytojomis – Halina Grinevič ir Elvyra Lavrukaitiene – susirinkome paminėti Mamos dieną. Renginį pradėjome Violetos Palčinskaitės eilėraščiu apie mamą. Vaikai su džiaugsmu laukė šios šventės, žinodami, jog mama – brangiausia šiam pasauly. Su priešmokyklinukais gaminome atvirukus, kurių delnas atvaizdavo gėles, o su 1 klasės mokiniais gaminome puokšteles. Juk brangiausia dovana mamai – vaikų šypsena ir jų pačių sukurtas atvirukas.

Mamos, žydėkite ir mylėkite save! Nepamirškime ir tų mamų bei senelių, kurių mūsų tarpe, deja, nebėra, tačiau jos visada kartu su mumis – mūsų širdyse... Todėl branginkime laiką, praleistą kartu, negailėkime šypsenų ir gero žodžio!

Agnieška Uscilienė,

Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkė