Liepos 9–12, 23 dienomis keisis kai kurių paslaugų teikimo tvarka

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Liepos 9–11 d. Trakų rajono viešosios bibliotekos skaitytojai knygas galės užsakyti kreipdamiesi į savo biblioteką: KONTAKTAI

Svarbu! Liepos 23 d. bus atliekamas Trakų rajono viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Tuo metu vartotojai bus aptarnaujami fiksuojant rankiniu būdu laikinoje apskaitoje.

Svarbu! Nuo liepos 9 iki 12 d. portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų.  Nurodytu laikotarpiu nauji skaitytojai bus registruojami fiksuojant rankiniu būdu laikinoje apskaitoje.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt Trakų rajono viešosios bibliotekos skaitytojams teikiama: KONTAKTAI

Atnaujintame portale ibiblioteka.lt veiks modernizuotos esamos el. paslaugos, taip pat sukurtos naujos el. paslaugos, suteiksiančios vartotojams galimybę kurti skaitytojo, turinio teikėjo profilius, per portalą atlikti paiešką interneto išteklių archyve, atlikti elektroninių periodinių leidinių paiešką ir skaityti juos portale, leidėjams, autoriams portalo priemonėmis kurti el. knygas.

Atsiprašome už galimus nesklandumus dėl atliekamų elektroninių paslaugų portalo modernizavimo darbų.