„Kūrybiškumo saviraiškos studija“ kviečia į būrelį

Atėjus rugsėjo 1-ajai visų galvose jau kirba mintys apie mokslus, naujas veiklas ir užsiėmimus. NVŠ programa „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ kviečia 7–14 m. vaikus į nemokamus užsiėmimus! Programa veikia Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Aukštadvario, Rūdiškių, Senųjų Trakų ir Lentvario bibliotekose. Laukiame sugrįžtančių esamų studijos narių bei prisijungiant naujų.

Trakų vaikų literatūros skyriuje lauks penktus metus veikiančios pakraipos – Kūrybinės dirbtuvės ir Teatro studija. Teatro studijoje vaikai mokysis aktorinio meistriškumo, sceninio judesio ir kalbos bei kitų scenos subtilybių. Teatriukas turi savo tradicines šventes – Heloviną, Kalėdas, Užgavėnes, dalyvaus festivaliuose, vaidins išvykose.

Kūrybinės dirbtuvės veikia visose minėtose bibliotekose. Kūrybinių dirbtuvių vadovės siūlo susipažinti su skirtingomis technikomis ir veiklomis. Trakuose dirbtuvių metu vaikai susipažins: su šilko tapyba, kurs darbelius su 3D popieriumi, pieš ant porcelianinių lėkščių, siuvinės atvirukus simegrafijos būdu, vels vilną ir kt. Taip pat mokysimės iš Japonijos kilusių meno šakų – šibori (audinio dažymas), sašiko siuvinėjimo, pinsime apyrankes kumihimo technika ir kt. Aukštadvaryje planuojame išbandyti epoksidinės dervos panaudojimo galimybes papuošalų ir dekoracijų kūrimui, veiklose panaudosime šviesos stalą (piešimas smėliu, vitražai, šešėlių teatras), pinsime makrame technika. Vyks šiaudinių sodų rišimo ir dekoracijų iš šiaudų kūrimo edukacijos. Tęsime gamtai draugiškas pamokas – perdirbsime naudotus daiktus, darbams naudosime aplinkoje randamas medžiagas. Senuosiuose Trakuose vaikai pažins dekupažo techniką, tapybą ant šilko, aksesuarų kūrimą iš odos, muiliukų gamybą, piešimą ant šviesos stalo. Rūdiškių vadovė kvies į Robotikos užsiėmimus, pažinti japonišką lankstymo būdą origami, pabandyti kvilingo rankdarbius iš popieriaus, susipažinti su vitražu bei kt. technikomis. Lentvaryje vaikų lauks Robotikos užsiėmimai, fotografijos pamokėlės, pažintis su dekupažo technika, spalvoto smėlio edukacijos, vaikai fantazuos ir kurs.

Jei tave sudomino siūlomos technikos, nori tobulėti, pažinti, gali kreiptis į artimiausią biblioteką ir užpildyti sutartį. Kviečiame aktyviai dalyvauti užsiėmimuose. Užsiėmimų tvarkaraščiai bus paskelbti vėliau, apie juos informuosime individualiai. Užsiėmimai vyks nustatytu tuo pačiu laiku po 1 val. Jūsų lauks saugi aplinka. Kviečiame kuo greičiau registruotis! Vietų skaičius ribotas.

Trakų viešosios bibliotekos „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ organizatoriai