Interaktyvi paskaita „Įkvėpk su Senjorų Pasauliu“

Kviečiame sudalyvauti interaktyvioje paskaitoje „Įkvėpk su Senjorų Pasauliu“ – tai viena iš pirmųjų 12-kos ciklo paskaitų temų.

Sausio 13 d., 10 val. Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 69, Trakai) kviečiame visus norinčius dalyvauti susitikime su „Senjorų Pasaulio“ bendruomene, megzti naujas pažintis, atrasti bendraminčių, o gal net – geriausių draugų.

Į AROMATERAPIJOS pasaulio subtilybes mums padės pasinerti edukatorė Živilė Kurienė. Kalbėsime apie eterinių aliejų kokybę, teikiamą naudą, saugų naudojimą. Sužinosite, kaip kvapais kurti jaukumą ir ramybę, atgauti kūno ir sielos pusiausvyrą bei sumažinti nuovargį ir stresą. Aptarsime svarbiausius eterinius aliejus, kuriuos naudinga turėti kiekvienuose namuose. Išgirsite patikrintų ir veiksmingų receptų.