Gustės Černiauskaitės piešinių paroda „Tai, ką jaučiu“

Onuškio bibliotekoje eksponuojama Gustės Černiauskaitės piešinių paroda „Tai, ką jaučiu“. Gustė lanko Trakų meno mokyklą, šie metai jau paskutiniai. Ir kaip sakė jos mama, per septynerius metus Gustė nei karto nėra pasakiusi, kad tai jai nepatinka ar nenori eiti į užsiėmimus, kurie užsitęsia iki vėlyvo vakaro. Darbai kalba patys už save, tereikia pasižiūrėti.

Pati Gustė yra rūpestinga, globojanti, meniška, jai labai patinka gamta, mėgsta piešti ant drobės. Žinoma, mergaitė nepamiršta ir draugų, juk paauglystės laikotarpis toks trumpas, o taip norisi kiekvieną akimirką užfiksuoti ir išsaugoti atmintyje ilgam. Kiekvienas mes esame skirtingas, bet savaip gražus ir įdomus žmogus, taip kaip ir jos darbai, kurie pulsuoja gyvybe ir jaunatviškumu. Onuškio bibliotekoje darbų paroda veiks iki birželio pabaigos. Visi esate laukiami, užsukite ir pasigrožėkite. Iki malonaus susitikimo.

Inga Gackienė,

Trakų viešosios bibliotekos Onuškio filialo vyr. bibliotekininkė