„Auksinis protas“ sugrįžta!

Grįžta gyvi „Auksinio proto“ žaidimai! XVI sezoną Trakų viešojoje bibliotekoje pradėsime rugsėjo 14 dieną. Žaisime kiekvieną antradienį, 19.00 valandą. Norint žaisti gyvai, privaloma bus turėti galimybių pasą arba ES skaitmeninį pažymėjimą.

Kaip patekti į žaidimą Trakų viešojoje bibliotekoje?
Registruokitės tel. (8 528) 55 461 arba el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt

Planuojama gruodžio 7 dieną sužaisti paskutinį reguliarųjį žaidimą.

Kviečiame registruotis senbūvius ir naujas komandas. Jei neturite komandos, galite registruotis ir kaip pavieniai žaidėjai. Būsite prijungti prie esamų komandų arba sudarysime naujas. Vienoje komandoje gali būti nuo 2 iki 9 žaidėjų.

Žaidimo formatas šiek tiek keičiasi nuo paskutinio gyvo žaidimo, o tiems, kas žaidė internetu – tai jau nebebus naujiena. Žaidime ir toliau jūsų lauks 54 klausimai penkiuose turuose, tačiau nuo šiol kiekviena komanda galės atsakinėti į visus žaidimo bonus klausimus ir kiekvieno jų vertė – 3 taškai. Visų likusių klausimų vertė žaidime nesikeičia – po 2 taškus už teisingą atsakymą. Taigi, maksimumas žaidime nuo šiol bus nebe 110, o 112 taškų.

Kvalifikacija į finalus iš esmės išlieka taip pat tokia pati. Į finalus pateks:
• TOP15 didžiųjų miestų komandų;
• TOP15 mažųjų miestų komandų;
• bent penkios mažųjų miestų komandos, laimėjusios savo miesto įskaitą, tačiau nepatekusios į TOP15.
Skaičiuojant įskaitą dėl patekimo į finalus neskaičiuosime dviejų prasčiausių kiekvienos komandos pasirodymų.

Kviečiame jus antradienio vakarais būti kartu, bandyti save, plėsti akiratį ir turiningai leisti laiką!

Trakų viešosios bibliotekos ir organizatorių informacija