„Auksinis protas“ kviečia leistis į žinių kelionę

Pasidžiaugę gražiausiomis metų šventėmis, pailsėję, Naujais metais „Auksinio proto“ dalyviai sugrįžo tęsti intelektines kovas. „Auksinis protas“ nuo sausio 10 d. iki pat gegužės 2-osios kiekvieną antradienį dalyviams dovanos kelionę po žinių ir informacijos pasaulį, smagias varžytuves bei gerą humoro dozę.

Šį antradienį Trakų viešojoje bibliotekoje startavo pirmasis XIX sezono „Auksinio proto“ žaidimas. Kovas ir toliau tęsia komandos „Du geriau nei vienas“ bei „Išmanieji protai“, tačiau sulaukėme ir naujokų – prie smagių protmūšio vakarų Trakų viešojoje bibliotekoje prisijungė nauja komanda „Be vilčių“, kuriems pirmas blynas tikrai neprisvilo. Vakaro lyderiais tapo „Išmanieji protai“, surinkę 74 taškus; antroji vieta atiteko „Du geriau nei vienas“, surinkusiems 40 taškų; na, o tretieji su 38 taškais liko komanda „Be vilčių“.

Protmūšyje komandoms teko įspėti muzikinius kūrinius, atrasti antonimų poras bei pakeliauti po Islandiją.

Žaidimo rezultatus rasite čia: https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/

Kviečiame prisijungti ir naujus žaidėjus. Užsiregistruoti galite el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461.

Dalyvauti žaidime norinčius pavienius asmenis prijungsime prie susidariusių komandų.

Ačiū visiems už puikų startą! Linkime dalyviams puikaus sezono ir tariame iki pasimatymo po savaitės!

Akvilė Narbutienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė