Parodų ciklas „Prasmė ir grožis Trakų krašto bibliotekų fonduose“

Trakai

Nuo kovo 4 d. Trakų viešojoje bibliotekoje pristatome parodų ciklą „Prasmė ir grožis Trakų krašto bibliotekų fonduose“. Parodų metu skaitytojai bus supažindinami su retomis, antikvarinėmis, Trakų viešosios bibliotekos ir filialų fonduose esančiomis knygomis, kurios vers savo puslapius ir pristatys ne tik savo turinį, bet ir papasakos savo ar šeimininko istoriją.

Prie šios akcijos raginame prisijungti ir kraštiečius – pasidalinti, supažindinti bibliotekos ekspozicijoje su savo privačių bibliotekų fonduose esančiomis retomis knygomis, spaudiniais, gal net papasakoti jų atsiradimo šeimos archyve įdomią ir unikalią, su knygos savininku susijusią istoriją.

Ragintume pristatyti retas knygas, spaudinius, išleistus iki 1950 m. juolab, kad bibliotekoje atsirado galimybė retus spaudinius saugiai eksponuoti naujame, TVB įsigytame stiklo stende – rakinamoje vitrinoje-lentynoje.

Parodos bus skirtos lietuvių kalbos kultūros ir Reformacijos metams; M. Mažvydo „Katekizmas“ pasirodymo 470-osioms bei L. Vladimirovo 105-osioms gimimo metinėms.

Trakų viešoji biblioteka
Vytauto g. 69, Trakai

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rasa Selickaitė
Telefonas: 8528 55461
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika