M. Abramavičiaus knygos „Šiaurinės Šinšilos polėkiai“ pristatymas (Trakai)

Trakai

Balandžio 25 d. 17.30 val., prasidedant Nacionalinei bibliotekų savaitei, kviečiame į susitikimą su Mariumi Abramavičiumi–Neboisia ir jo naujos knygos „Šiaurinės Šinšilos polėkiai“ pristatymą.

Marius Abramavičius-Neboisia – menininkas, rašytojas, keliautojas, Užupio ambasadorius. Gimė Vilniuje, augo Vilniuje ir dažnai gyvena Vilniuje, bet dar dažniau jis keliauja po tolimas ir artimas šalis. Marius yra surengęs per 60 individualių parodų įvairiose pasaulio vietose. Menininkas mėgsta statyti akmenų vertikales-bokštus, pagavęs vėją su aitvarais kelia į dangų didžiulius paveikslus-vėliavas. Šiandien tapytoją, fotomenininką, keliautoją, rašytoją, poetą ir aitvarų meistrą Marių Abramavičių-Neboisia galima sutikti Užupyje ir Tibete, Azerbaidžane ir Graikijoje. Jį galima sutikti sielos kelionėse. (https://www.paveikslai.lt/lt/islaisvinta-fantazija/28837-marius-abramavicius-neboisia-parduodamas-paveikslas-nakties-geles.html)

Iš Šiaurinės Šinšilos polėkių:

Aksioma

Niekas nesuteikia pagrindo pasiteisinti.

Dieviškumas

Šiaurinė Šinšila giminiuojasi su dievu Šiva. Ji gali sugriauti visą, ką tu statei ir kūrei šimtą metų. O jei tu negali to ramiai priimti, tai čia jau tavo problemos.

Šiaurinė Šinšila ir atstumai

Pasislink truputi toliau, sako Šiaurinė Šinšila, aš noriu pasižiūrėti, ar tu man svarbus, ar aš tavęs pasiilgsiu. Paeik šiek tiek už spintos, sako Šiaurinė Šinšila, aš noriu įsiklausyti. O gal geriau išeik į kitą kambarį, gal taip bus geriau. Žinai, bet gal dar geriau būtų, jei išeitum pro duris. Pradžiai į koridorių.

Ar galėtum dar toliau? Aš nežinau, ar jau tavęs pasiilgau. Tuoj pasižiūrėsiu.

Kad nematyčiau...“

Daugiau apie M. Abramavičių:

www.neboisia.net
www.aitvarai.com
www.uchplus.org

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Trakų viešoji biblioteka
Telefonas: 8 528 55461
Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Atrasti iš naujo
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika