Kūrybiškumo saviraiškos studija

Trakai

Kovo 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24 ir 29 d. dienomis nuo 13.30 iki 14.30 val. Vaikų literatūros skyriuje vyksta Kūrybiškumo saviraiškos studija: teatro saviraiška ir kūrybinės dirbtuvės. Kviečiame dalyvauti vaikus!

Teatro saviraiškos studiją veda profesionali režisierė Irena Jocienė. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti vaizduotę, pažinti save, savo kūną. Vaikai šioje studijoje su teatro vadove keliauja į teatro pasaulį, prakalbina knygų personažus, interpretuoja ir improvizuoja. Vaikai mokosi daryti kostiumus, grimuotis, įsijausti į atliekamą vaidmenį.

Kūrybiškumo saviraiškos studijos veikloje numatytas abiejų programų bendradarbiavimas ir bendra veikla, kuri lavina vaikų kūrybiškumą, fantaziją, būtinybę užbaigti pradėtus darbus, užtikrina veiklos tęstinumą, suteikia vaikams pasitikėjimo savimi ir kūrybos džiaugsmą. Vaikai kartu su vadovėmis ir tėveliais dalyvauja Trakų miesto renginiuose, parodose, konkursuose.

Kviečiame registruotis naujus narius ir 2017 metais prisijungti prie mūsų studijos veiklos. Į „Teatro saviraišką“ kviečiami vaikai nuo 9 iki 14 metų, į „Kūrybines dirbtuves“ vaikai nuo 7 iki 10 metų. Registracija tel. (8 528) 22 103 arba el. paštu d.bagdziuviene@trakubiblioteka.lt

Studijos veikla vyksta Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Birutės g. 44 Trakai.

Dalyvių skaičius ribotas. Užsiėmimai NEMOKAMI.

Vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Dalia Bagdžiuvienė
Telefonas: 8528 22103
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika