XX-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę švęskime virtualiai!

Gerbiami Trakų viešosios bibliotekos skaitytojai,

balandžio 23–29 d. vyks jubiliejinė XX-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Kaip pasikeitėme per 20 metų?“.

Deja, skaitytojų dar negalėsime pakviesti užeiti į bibliotekas, ji vyks virtualioje erdvėje. Tai turbūt ir yra didžiausias mūsų pokytis, bet ne nuolatinis. Jis tik praplečia bibliotekos galimybes. Tikimės, kad greitu laiku vėl galėsime pakviesti Jus į bibliotekas ir pasidžiaugti mūsų bendryste.

Bibliotekų savaitės metu kviečiame apsilankyti Trakų viešosios bibliotekos ir filialų Facebook paskyrose, kuriose kasdien saugiai iš namų galėsite susipažinti su mūsų savaitės parengtais renginiais.

Būkite saugūs, likite namie, prisijunkite prie Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių ir tapkite jų dalimi!