Virtuali kelionė po Onuškio biblioteką

Visada sakiau ir sakysiu, kad neįmanomų dalykų nėra. Onuškio biblioteka buvo pakviesta sudalyvauti virtualioje erdvėje minint Vilniaus knygų mugės dienas, kurias organizavo Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“ „Drugelių“ grupės auklėtoja Laura Žilionytė.

Naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, vaikučiai galėjo pasivaikščioti po atsinaujinusią ir išgražėjusią biblioteką, apžiūrėjo vykstančias parodas, susipažino su bibliotekoje gyvenančiais meškučiu ir klounu. Taip pat apžvelgėme pačias naujausias knygas, kurios iškeliavo į darželį pas vaikučius. Vienas malonumas pristatyti tokį kiekį knygų įstaigai, kur vaikai jas skaito, analizuoja, diskutuoja, o paskui atlieka įvairiausias užduotis. Džiaugiuosi, jog vaikai su didžiuliu entuziazmu sutiko nupiešti mėgstamiausios knygos personažus. Nekantraudama laukiu darbelių, tikiu, jog jie bus nuostabūs.

Ateityje bus suorganizuota bibliotekoje ne viena paroda ir edukacija, gal net pristatyta vaikų parašyta knyga, o man bus vienas malonumas visa tai pristatyti auditorijai. Dėkoju vaikams už daugybę klausimų, o auklėtojai už pakvietimą. Iki kitų malonių susitikimų.

Inga Gackienė

Trakų viešosios bibliotekos Onuškio filialo vyr. bibliotekininkė