Vasario 27 d. Kviečiame į Anastasijos Novych knygų pristatymą

Vasario 27 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks Anastasijos Novych izoterinių knygų pristatymas.

Anastasijos Novych knygos plačiai žinomos visame pasaulyje kaip dvasiniai intelektualiniai kūriniai, atveriantys gilų pasaulio ir savęs supratimą, stiprinantys geriausias žmogaus savybes, praplečiantys akiratį, įkvepiantys vidiniam savęs pažinimui ir geriems darbams. O jose išdėstytos paprastos tiesos padeda kasdieniame gyvenime. Šios rašytojos knygos vertingos tuo, kad yra paprastos ir suprantamos bet kokio amžiaus žmonėms. Jose kiekvienas randa atsakymus į savo vidinius klausimus. Rašytojos knygos yra išverstos į daugelį pasaulio kalbų.

Šio renginio metu bus pristatyta Anastasijos Novych knygų seriją „Sensėjus iš Šambalos“. Šiose knygose galėsite rasti atsakymus į svarbiausius kiekvienam žmogui klausimus: kodėl žmogus gyvena, kokia yra gyvenimo prasmė? Kas aš esu iš tiesų? Kodėl dauguma pasaulio žmonių yra tikintys? Knygose yra daug įdomios informacijos apie mūsų civilizacijos istoriją nuo senovės Egipto iki mūsų laikų, pateiktos senovinės meditacijos ir dvasinės praktikos. Daug naudingos praktiškos informacijos apie tai, kaip mums tapti sveikesniais ir laimingesniais dabartinėje vartotojiškoje visuomenėje ir ką mes, kiekvienas, galime padaryti, kad pasaulis taptų šviesesnis ir geresnis.

Renginį ves tarptautinio visuomeninio judėjimo „AllatRa“ savanoriai.

Kviečiame dalyvauti!