Vaikų literatūros skyrius kviečia registruotis į nemokamą būrelį

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius kviečia registruotis į „Kūrybiškumo saviraiškos studiją“.

Vaikų literatūros skyrius jau metus dalyvauja projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ ir siūlo vaikams dvi programas.

Teatro saviraiškos studiją veda profesionali režisierė Irena Jocienė. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti vaizduotę, pažinti save, savo kūną. Vaikai šioje studijoje keliauja į teatro pasaulį, prakalbina knygų personažus, interpretuoja ir improvizuoja. Vaikai mokosi daryti kostiumus, grimuotis, įsijausti į atliekamą vaidmenį. Teatro saviraiškos užsiėmimų metu vyks teatriniai žaidimai vaizduotės, bendravimo, loginio mąstymo lavinimui. Balso technikos ir artikuliacijos pratimai, kūno plastikos trenažas, etiudų kūrimas, D. Čepauskaitės spektaklio „Bulvinė pasaka“ repeticijos.

Kūrybinėse dirbtuvėse „Vasaros nuotykiai“ dalyvių laukia piešimo darbai, erdvinių figūrų gamyba: dovanų dėžutės, paukšteliai, tautiniai ornamentai. Prieš užsiėmimus aptariami pasirinktos temos etapai, parenkama tematinė literatūra, pasirenkamos konkrečiai veiklai reikalingos priemonės. Visa tai skatina būrelio dalyvius pažvelgti į objektą iš įvairių pozicijų ir lavina žingeidumą.

Kūrybiškumo saviraiškos studijos veikloje numatytas abiejų programų bendradarbiavimas ir bendra veikla, kuri lavina vaikų kūrybiškumą, fantaziją, būtinybę užbaigti pradėtus darbus, užtikrina veiklos tęstinumą, suteikia vaikams pasitikėjimo savimi ir kūrybos džiaugsmą. Vaikai kartu su vadovėmis ir tėveliais dalyvauja Trakų miesto renginiuose, parodose, konkursuose.

Studijos veikla vyksta Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, Birutės g. 44, Trakai.

Rugsėjį užsiėmimai vyks 6, 8, 13, 15, 20, 22 ir 27 dienomis, 13.30–14.30 val.

Kviečiame prisijungti naujus narius! Kūrybiškumo saviraiškos studija – tai puikus būdas išlaisvinti savo kūrybiškumą ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Daugiau informacijos tel. (8 528) 22103 ir el.p. d.bagdziuviene@trakubiblioteka.lt