Trakų viešosios bibliotekos skaitytojus kviečiame nuotoliniu būdu naudotis duomenų bazėmis ir tobulinti užsienio kalbų žinias

EBSCO Publishing visatekstėje bibliografinėje periodinių leidinių straipsnių duomenų bazėje talpinami socialiniai, medicinos, verslo, vadybos moksliniai straipsniai ir leidiniai, kuriuos galima skaityti keliais formatais: PDF, HTML, XML. Bazėje yra elektroniniai vertėjai, verčiantys straipsnius į vokiečių, anglų, prancūzų, ispanų, rusų ir kitas užsienio kalbas.

ERIC (EBSCO)

Tai JAV švietimo departamento informacijos centro (ERIC) kuriama bibliografinė edukologijos mokslo duomenų bazė. Joje pateikiami bibliografiniai įrašai iš žurnalų, kurie yra įtraukti į „Current Index of Journals in Education“ ir „Resources in Education Index“.

GreenFILE (EBSCO)

Tyrinėjimai, apimantys visus žmogaus poveikio aplinkai aspektus.

Academic Search Complete (EBSCO)

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

Health Source: Consumer Edition (EBSCO)

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Business Source Complete (EBSCO)

Verslo srities bibliografinė duomenų bazė.

Health Source: Nursing/Academic Edition (EBSCO)

Moksliniai žurnalai įvairiais slaugymo, sveikatos priežiūros klausimais.

Library, Information Science & Technology Abstracts (EBSCO)

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų duomenų bazė.

MasterFILE Premier (EBSCO)

Įvairių mokslo sričių žurnalai.

MEDLINE (EBSCO)

Moksliniai žurnalai medicinos, sveikatos priežiūros temomis.

Newspaper Source (EBSCO)

JAV ir kitų valstybių laikraščių straipsniai.

Regional Business News (EBSCO)

Viso teksto duomenų bazė, pateikianti naujienas iš daugiau nei 100 Jungtinių Valstijų ir Kanados

regioninių verslo leidinių.

Teacher Reference Center (EBSCO)

Bibliografinė duomenų bazė, kurioje pateikiama informacija iš švietimui skirtų laikraščių ir žurnalų.

EBSCO Publishing duomenų bazių nuotolinė prieiga: https://trakubiblioteka.lt/lt/paslaugos/duomenu-bazes/13

Slaptažodžiai suteikiami el. paštu bibliotekatraku@gmail.com arba tel. (8 528) 55 461 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.