Trakų viešosios bibliotekos lankytojus džiugins VšĮ dienos centro „Mes esame“ maišelių paroda

Lapkričio 5 – gruodžio 4 d. Trakų viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama VšĮ dienos centro „Mes esame“ maišelių paroda.

Nuo 2019 m. balandžio mėn. VšĮ dienos centras „Mes esame“ inicijavo „Atviros techninės kūrybinės dirbtuvės“ projektą, skirtą neįgaliesiems išreikšti savo meninius gebėjimus bei įsitraukti ir prisidėti prie opių globalinių taršos problemų mažinimo. Projekto partneriai: VšĮ „Mažoji guboja“, Valakampių socialinių paslaugų namai, Vilniaus Verkių specialioji mokykla-daugiafunkcinis centras.

Projekto metu buvo organizuojamos dirbtuvėlės, kurių metu dalyviai piešė ir tapė ant drobės Vilniaus miesto architektūrinius paminklus, gamtos vaizdus, simbolius. Geriausiai pavykę darbai skaitmeniniu būdu perkelti ant maišelių.

Kviečiame pasigrožėti unikalia paroda!