Trakų viešojoje bibliotekoje ir visuose filialuose iki balandžio 27 d. lankytojai nebus aptarnaujami!

Vadovaujantis Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-03-12 įsakymu Nr. P2E-202 „Dėl ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimo“ ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-04-08 nutarimu Nr. 345 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ iki 2020 m. balandžio 27 d. Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai lankytojų neaptarnaus.

Trakų viešoji biblioteka ir visi filialai, atsižvelgdami į LR Vyriausybės nutarimą dėl koronaviruso plitimo ir paskelbto karantino šalyje, nuo kovo 13 d. iki balandžio 27 d. atšaukia visus vidaus ir lauko erdvėse turėjusius vykti renginius, neformalaus ugdymo užsiėmimus, taip pat gyventojų skaitmeninio raštingumo mokymus bei „Auksinio proto“ žaidimus.

Karantino laikotarpiu rekomenduojama laikytis visų atsargumo priemonių ir likti namuose. Kovo 13 – balandžio 27 dienomis negrąžinus leidinių, delspinigiai nebus skaičiuojami. Atsiimti rezervuotas arba užsakytas knygas galėsite pasibaigus karantino laikotarpiui. Jos kantriai laukia Jūsų!
Norėdami pratęsti leidinių grąžinimo terminus arba jeigu turite kitų su bibliotekos darbu susijusių klausimų, darbo dienomis galite kreiptis:

Rūpinkimės savo ir aplinkinių sveikata!