Teminės tiesioginės transliacijos „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“ peržiūra Grendavės bibliotekoje

Spalio 19–23 d. Lietuvoje vyko tradicinė akcija „Senjorų dienos internete 2020“. Šios nacionalinės akcijos, organizuojamos jau trečius metus, tikslas – sudominti ir paskatinti kuo daugiau Lietuvos senjorų naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, e. paslaugomis bei tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Spalio 22 d., 11 val. Grendavės seniūnijos gyventojai bibliotekoje, o kai kurie savarankiškai namuose, stebėjo akcijos tiesioginę transliaciją, kurios tema „E. saugumas: draugaukime ir neapsigaukime“.

Transliacijoje buvo kalbama: kaip bendrauti internetu etiškai, saugiai ir atsakingai; kas ir kodėl „persekioja“ mus interneto naršyklėje, vos įsigijus vienokią ar kitokią prekę; ko imtis, kad tai liautųsi. Ekspertai pateikė naudingų patarimų, kad internete būtume saugūs.

Regina Karpičienė

Trakų VB Grendavės filialo vyr. bibliotekininkė