TEDxVilniusED bibliotekoje tiesiogiai

Sausio 28 d. Trakų viešoji biblioteka kvietė stebėti tiesioginę TEDxVilniusED konferencijos transliaciją – tai kasmet nuo 2010-ųjų vykstanti ir neįtikėtinai daug teigiamų atsiliepimų sulaukianti konferencija. Ji skirta švietimui plačiąja prasme: jos metu ieškomos ir pritaikomos naujos mokymosi formos, diskutuojama apie svarbiausias inovacijas švietimo srityje ir, be abejo, visa tai išbandoma. Šiais metais TEDxVilniusED dalyviams ir žiūrovams pasiūlė temą „Intelligence Having Fun“ (liet. Kai protas žaidžia).

Renginį sudarė praktinės dirbtuvės vaikams ir įdomūs pranešimai tėvams, mokytojams bei švietimo entuziastams. Dirbtuves vedė ir pranešimus skaitė inovatoriai, mokytojai, mokslininkai, švietėjai bei įvairių sričių praktikai iš įvairių pasaulio šalių. Renginio metu, sujungiant teoriją su praktika, technologijas ir meną, sėkmę ir nesėkmę, žinojimą ir nežinojimą, buvo lavinamas mąstymas, praktiniai gebėjimai, ir visa tai nepamirštant žaidimo – neišvengiamo ateities mokymosi komponento.

Džiaugiamės galėdami nutiesti kibernetinius tiltus tarp bendruomenės ir tokių švietėjiškų renginių, nuoširdžiai dėkojame visiems susirinkusiems ir tikimės jus pamatyti kitąmet!

Daugiau apie renginį Facebook‘e: https://www.facebook.com/events/1709912499330204/
Renginio svetainėje: www.tedxvilnius.com

Gintarė Tamašauskaitė,