Spektaklis „Vaiduokliukas Baisuokliukas“

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus projektą „Knygos, kuriančios pasaulius“ užbaigia Raganiukės teatro interaktyvus spektaklis „Vaiduokliukas Baisuokliukas“ iš ciklo „Geriausi pasaulio rašytojai vaikams“ pagal Otfrydo Proislerio apysaką „Vaiduokliukas“. Spektaklis vyks spalio 7 d., 13 val. Trakų kultūros rūmuose.

Kaip smagu eiti į teatrą, kai tavęs laukia baltas Vaiduokliukas. Jį galima ne tik pamatyti, bet ir pasikalbėti! Šis spektaklis puikiai tiks kiekvienam: mažam ir dideliam nuotykių mėgėjui, paskatins drąsiai pažinti pasaulį, nerti į nuotykius, svajoti ir taip dar geriau pažinti save!

Spektaklis nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija tel. (8 528) 22 103, el. paštu trakuvaikub@gmail.com arba FB žinute (https://www.facebook.com/vaiku.biblioteka).

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus informacija