Smagios antrosios Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės akimirkos

Antrąją Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės dieną Trakų viešoji biblioteka taip pat sulaukė nuoširdžių sveikinimų ir linkėjimų (netgi raginimų, pasibaigus karantinui, lankytis bibliotekose!), kuriuos galėjote stebėti „Videovitrinos“ rubrikoje „Mes su Jumis“. Kviečiame ir toliau prie jos jungtis, laukiame Jūsų minčių, pastebėjimų, pasiūlymų.

Mus sveikino:

Kviečiame susipažinti su Trakų viešosios bibliotekos virtualių parodų ciklo, skirto Trakų bibliotekos 80-mečiui paminėti, pirmąja dalimi – „Pirmieji Trakų viešosios bibliotekos žingsniai“ čia. Plačiau apie Trakų viešosios bibliotekos įsikūrimo istoriją, minint bibliotekos 80-metį, skaitykite čia.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga, kartu su Trakai Vaiku biblioteka, skelbiame kahoot viktoriną „Ką žinai apie biblioteką?“ Kviečiame dalyvauti iki balandžio 29 d.! Ar įdomu, kiek žinai apie Trakų viešąją biblioteką? Dalyvauk ir sužinok tai, ko dar nežinojai!

Pažintis su Trakai Vaiku biblioteka
Vaikų literatūros skyriuje rasite ne tik grožinės ir mokslo populiariosios literatūros, informacinių ir periodinių leidinių visų amžiaus grupių vaikams, moksleiviams, tėvams, bet ir mažieji lankytojai, kurie dar neskaito patys, gali ateiti į vaikų žaisloteką, įkurtoje videotekoje gali žiūrėti animacinius filmus ar klausytis muzikos. Taip pat bibliotekoje galima naudotis naujausiomis technologijomis. Edukaciniai užsiėmimai mažiesiems skaitytojams tradiciškai vyksta kiekvieną mėnesį. Veikia „Kūrybiškumo saviraiškos studija“, į kurią maloniai kviečiame užsukti!

Trakai Vaiku biblioteka projektas „Skaitymas su šunimi“!

Projektas vykdomas nuo 2016 m. kovo mėnesio, bendradarbiaujant su Kaniterapijos asociacija.
Kviečiame pasižiūrėti reportažą, kuriame plačiau susipažinsite su projektu bei išvysite nuostabias akimirkas, užfiksuotas edukacinio užsiėmimo su Goja metu.

#MannequinChallenge
2016 m. pasaulyje ėmė plisti nauja flešmobo mada – „manekeno iššūkis“, kurio metu žmonės netikėtai sustingsta, imituodami sustabdytą realybę. Trakai Vaiku biblioteka taip pat priėmė „manekeno iššūkį“!

Trakai Vaiku biblioteka „Mažųjų knygų bičiulių festivalyje“!

Festivalis skirtas motyvuoti vaikus skaityti lietuviškas vaikiškas knygeles. Šiame festivalyje dalyvavo ir vaidino „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ vaikai.
Kviečiame susipažinti: A. Liobytė „Šimto zuikių piemuo“ (2015)

Likite saugūs namuose, būkite kartu su Trakų viešąja biblioteka, dalyvaukite ir stebėkite Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę mūsų Facebook paskyroje ir e. svetainėje. Mes dirbame Jums ir tikimės greitai susitikti!