Smagiai paminėta Jūrininkų diena

Šių metų vasara džiugina mus šiltais orais. Kiekvieną dieną termometrų stulpelis perkopia virš 25 laipsnių šilumos ir daugiau. Tokiu oru ir galvojame, kaip smagu apsilankyti prie ežero ar jūros ir pliuškentis... Todėl birželio 25 d. Senųjų Trakų filialo bibliotekininkė lankėsi Senųjų Trakų lopšelyje-darželyje ir kartu su vaikučiais minėjo Jūrininkų dieną.

Ši diena svarbi, nes daug prekių ir maisto atkeliauja laivais, todėl paskelbta tarptautine švente jūreiviams atsidėkoti už jų darbą. Darželinukams buvo skirta smagi edukacinė veikla – pagaminti po laivelį. Aptarėme visas smulkmenas ir, sužinoję laivo paskirtį, ėmėmės veiklos. Darbas prasidėjo nuo burių gamybos: vaikai spalvino jas, o vėliau montavo prie denio. Ir štai – pagaminti laiveliai turėjo būti išbandyti. Plaukė, ypač papūtus stipresniam vėjui.

Ačiū už šiltas emocijas ir pagalbą auklėtojai Evai Baranovskai ir auklytei Česlavai Savickajai.

Agnieška Uscilienė

Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkė