Skelbiame viktorinos „Įspūdingi paveldo objektai“ nugalėtojus!

Minėdama Europos paveldo dienas, Trakų viešoji biblioteka rugsėjo 17–26 dienomis kvietė dalyvauti virtualioje viktorinoje „Įspūdingi paveldo objektai“.

Virtualioje viktorinoje jėgas išmėgino 40 dalyvių. Geriausiai pasisekė Žydrei, kuri surinko net 14 554 taškus! Sveikiname pirmosios vietos laimėtoją ir dar 4 taip pat puikiai sužaidusius dalyvius!

Laimėtojai:
1. Žydrė – 14 554 taškai;
2. Danguolė – 14 456 taškai;
3. Vytenis – 13 663 taškai;
4. Anželika – 13 650 taškų;
5. Jovita – 11 872 taškai.

Prašome susisiekti dėl prizų atsiėmimo. Atminimo dovanėles skiria Kultūros paveldo departamentas.

Naudojantis „Kahoot“ programėle sukurta viktorina sudomino dalyvius. Viktoriną sudarė 15 klausimų su atsakymų variantais, o sprendžiant, svarbu buvo ne tik teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų, tačiau ir kuo greičiau! Dešimčiai žaidėjų klausimai pasirodė per sudėtingi, 2 dalyviai atsakė į visus klausimus teisingai, dar dviems sėkmė nenusišypsojo atsakant tik į vieną klausimą. Sunkiausias žaidėjams pasirodė klausimas apie Struvės geodezinį lanką.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Viliamės, jog smagiai praleidote laiką, o kam fortūna šįkart nenusišypsojo, tikime, kad sėkmę bandysite kitose viktorinose!