„Skaitmeninė savaitė 2018“ Trakų viešojoje bibliotekoje

Kovo 19–25 d. Trakų viešoji biblioteka kartu su asociacija „Langas į ateitį“ ir Nacionaline skaitmenine koalicija kviečia dalyvauti jau devintus metus organizuojamoje Europos Sąjungos iniciatyvoje All Digital Week – Skaitmeninė savaitė 2018.

Šių metų „All Digital Week 2018“ visiems europiečiams siunčia aiškią žinią apie tai, kad jie turėtų aktyviau siekti suprasti ir prisijaukinti skaitmeninių technologijų teikiamus pokyčius ir pritaikyti naujas žinias tiek darbe, tiek gyvenime – siekiama, kad nuolat tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai padėtų labiau prisitaikyti besikeičiančioje darbo rinkoje.

Kviečiame tapti šios europinės iniciatyvos dalyviais! Trakų viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyks įvairūs renginiai ir vaikams, ir suaugusiems. Renginiai nemokami.

Išsami programa:

• Kovo 19–25 d. Trakų viešosios bibliotekos interneto skaitykloje vyks individualios konsultacijos suaugusiems apie grėsmes internete. Plačiau.
  • Kovo 19–25 d. Rūdiškių bibliotekoje bus galima pasitikrinti IT žinias. Plačiau.
  • Kovo 19 d., 15 val. Dusmenų bibliotekoje popietė vaikams „Aš ir internetas“. Plačiau.
  • Kovo 21 d., 13 val. Tiltų bibliotekoje mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internete“. Plačiau.
  • Kovo 21 d., 15 val. Lentvario miesto bibliotekoje popietė vaikams „Pasitikrink savo IT žinias“. Plačiau.
  • Kovo 23 d., 15.00 val. Aukštadvario bibliotekoje diskusija vaikams „Tikra ir netikra informacija internete“. Plačiau.
  • Kovo 23 d. 15 val. Tiltų bibliotekoje mokymai vaikams „Būk saugus internete“. Plačiau.
  • Kovo 23 d. 15.30 val. Rykantų bibliotekoje popietė vaikams „Ar esi saugus internete“. Plačiau.