Savaitę bibliotekoje pradėjome saldžiai!

Trakų viešoji biblioteka antrus metus kvietė lankytojus prisidėti prie labdaringo renginio – „Pyragų diena“. Šios dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Įvairiose organizacijose, įmonėse, mokymo įstaigose ir kt. lapkričio 6 d. visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą juos parduoti kolegoms, bičiuliams ar artimiesiems.

Praėjusių metų renginio sėkmė įkvėpė į „Pyragų dieną“ pakviesti ir šiemet. Prisidėti prie akcijos kvietėme savo skaitytojus, kurie galėjo paskanauti bibliotekos darbuotojų paruoštų kepinių arba atsinešti savo pyragą. Aplink turime be galo daug gerų žmonių, norinčių padėti ir paremti kitus, turinčius šiek tiek mažiau. O ir pati idėja labai jauki – susirinkti prie kavos ar arbatos puodelio, paskanauti pyrago, pasikalbėti. Tokie susibūrimai nejučia primena apie artėjančias didžiąsias metų šventes, kurių taip laukiame, o šiuo laikotarpiu norisi skleisti šilumą, dovanoti džiaugsmą ir dalintis gerumu.

Per šių metų „Pyragų dieną“ buvo surinkta virš 160 eurų, kurie bus paaukoti nepritekliuje gyvenantiems vaikams, kurie dar tikslina, kurias svajones tikrai reikėtų įgyvendinti, o kurios dar gali palaukti. Artėjant Kalėdoms būtinai informuosime visuomenę, kokiai šeimai ir kokiam tikslui bus skirti akcijos metu surinkti pinigai. Kviečiame sekti bibliotekos naujienas ir nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie atvyko, prisidėjo, palaikė ir aukojo. Ačiū Jums, mielieji! Neabejojame, kad „Pyragų dienoje“ susitiksime ir kitąmet.

Edita Loiba,

Trakų viešoji biblioteka