Sausio 13-oji Trakų viešojoje bibliotekoje

Trakų viešosios bibliotekos sausio 13-osios minėjimo programa:

8 val. Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Uždekime atminimo žvakutes savo languose 10-iai minučių.

Minėdama Laisvės gynėjų dieną Trakų viešoji biblioteka kasmet jungiasi prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Šios akcijos esmė – paminėti pergalę prieš agresorių ir 10-iai minučių savo languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes. Kviečiame prie akcijos prisijungti ir savo skaitytojus – uždekime atminimo žvakutes savo languose sausio 13 d. 8 val. ryte. Daugiau informacijos apie akciją: www.komisija.lt

9–18 val. bibliotekoje bus demonstruojama dokumentika Sausio 13-osios tema: filmai, kadrai, vaizdo klipai.

Užėję į biblioteką visą dieną galėsite stebėti dokumentiką: neilgus filmus, reportažus ir kadrus iš sausio 13-osios.

9–18 val. bibliotekoje vyks akcija „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“.

Visą dieną bibliotekoje vyks akcija, kurios metu kiekvienam lankytojui įsegsime neužmirštuolę ir pakviesime po neužmirštuolę prisegti specialiame atminimo stende.

10–12 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks jaunimo diskusija Sausio 13-osios tema. Diskusiją organizuoja: JKL.

Iki vasario 5 d. Trakų viešojoje bibliotekoje veikia literatūros-kraštotyros paroda: „Mes atmename“. Parodoje eksponuojama teminė literatūra, albumai, nuotraukos.

Kviečiame apsilankyti ir atminti šią dieną kartu. Laukiame jūsų Trakų viešojoje bibliotekoje Vytauto g. 69, Trakai.

Taip pat kviečiame Sausio 13 d. minėti Trakų viešosios bibliotekos filialuose:

Vaikų literatūros skyriuje sausio 13 d. 13 val. – Vilnos vėlimo popietė vaikams „Sniegenų dirbtuvės“.

Čižiūnų bibliotekoje sausio 13–20 d. – Literatūros paroda „Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena“.

Dusmenų bibliotekoje sausio 11–22 d. – Literatūros paroda „Sausio 13-ąją prisimenant“.

Grendavės bibliotekoje sausio 13 d. 12 val. – Literatūrinė popietė „Per skausmą į laisvę“.

Lentvario bibliotekoje sausio 12 d. 14.30 val. – Popietė vaikams „Eik taip, kaip eina laisvė!“

Paluknio bibliotekoje sausio 14 d. – Vaikų piešinių paroda „Mes užaugome laisvi“.

Senųjų Trakų bibliotekoje sausio 13–31 d. – Literatūros paroda „Neužmiršime jūsų“.

Šklėrių bibliotekoje sausio 11–15 d. – Informacinis stendas Sausio 13-ajai.

Tiltų bibliotekoje sausio 4–29 d. – Literatūros paroda „Vieningai gynę savo Tėvynę“