Rugpjūčio 6 d. – trečiasis renginių ciklo/ meno degustacijos „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys

Rugpjūčio 6 d., 18 val.  trečiasis renginių ciklo/ meno degustacijos „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys vyks Trakų kultūros rūmuose (Vytauto g. 69).

Vakaro metu dar dešimties menininkų darbus pristatys „AP galerijos“ meno kuratorė V. Jankienė, dalyvaus gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gitaros virtuozas Gintaras Šulinskas. G. Šulinskas koncertavo su populiariausiais šalies bei užsienio atlikėjais. Kiekvienas, išgirdęs Gintarą grojant, galės įsitikinti tuo, kad gitarą galima prakalbinti. Meistro rankose šis instrumentas pavirsta tikru kalbančiu stebuklu.

Eiles skaitys poetė, vertėja Rūta Suchodolskytė-Neniškienė. Jos poezija publikuota Trakų literatų almanache „Trakuvos literatų kūryba“. Ji yra Trakų krašto literatų brolijos „Aukuras“ narė. Išleido du poezijos rinkinius „Susitarimas kvėpuoti kartu“ ir „Namai jazminų akimis“.

Renginys nemokamas.

Projektą iš dalies finansuoja LKT ir Trakų rajono savivaldybė. Partneriai: Trakų kultūros rūmai, restoranas „Pirosmani“, Trakų meno mokykla, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.

Renginio metu privalu laikytis rankų higienos, išlaikyti saugų atstumą. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones.

Kviečiame dalyvauti ir pasinerti į menų sintezę!

Laukiame jūsų.

Trakų kultūros rūmai