Rugpjūčio 12 d. Susitikimas su prozininku Viliumi Mačiliūnu

Rugpjūčio 12 d. 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su prozininku Viliumi Mačiliūnu. Renginio metu bus pristatomos dvi detektyvinės autoriaus knygos – „Blondinė gaus ko nori“ ir „9”. Susitikimą ves Juozas Žitkauskas.

Vilius Mačiliūnas „Blondinė gaus ko nori“.

Ar blondinė tikrai gaus to, ko nori? Apie tai – naujame detektyviniame Viliaus Mačiliūno romane. Intriguojančio siužeto vingiai, netikėtos situacijos, kupinos įtampos, erotikos scenos įtraukia skaitytoją į romano veiksmą ir nepaleidžia iki pat jo atomazgos. Drauge su pagrindine knygos veikėja Maja narpliodami dingusio asmens bylą pasineriame į painias žadą gniaužiančias paieškas ir laukiame netikėtos pabaigos...

Vilius Mačiliūnas „9”

Ką daryti, kai į tavo asmeninį gyvenimą braunasi svetimas žmogus, kuris apie tave žino beveik viską, tave persekioja ir nepalieka ramybėje? O jeigu tas visažinis įsibrovėlis – mažas mielas berniukas, su kuriuo smagu bendrauti? Pagrindinė knygos veikėja Fausta net neįtaria, į kokias vienos vasaros pinkles jis gali įtraukti.

Knygos siužetas pasižymi dinamiškumu, švelnia mistika, pagavia intriga.

Žurnalistė Giedrė Milkevičiūtė:

„Buvęs kriminalistas teigia, kad dabar, kai yra 20 metų ištarnavęs policijoje ir esąs „ilgose atostogose“, savo pirmosiose detektyvinėse knygose „9“ ir „Blondinė gaus, ko nori“ nesiruošia atskleisti tarnybinių paslapčių, atkartoti tikrų istorijų, kurias jam pačiam teko tirti. „Nenoriu, kad kas nors pasijustų nejaukiai, todėl būtinai turiu kažką pakeisti, pagražinti ar nuslėpti, nes kūryba nėra baudžiamosios bylos dokumentai“, – sako vyras, kuris turi ir kitokios įdomios veiklos. O štai fantazija, padedanti sukurti intriguojančius siužeto vingius, įtampą laukiant atomazgos, ir gyvas rašymo stilius (tuo pati įsitikinau) yra savęs rašytoju nevadinančio Viliaus pranašumas.“