„Pyragų diena“ Trakų viešojoje bibliotekoje

Renginys atšauktas !!!

Lapkričio 5 d., penktadienį, 12.00–17.00 val. kviečiame dalyvauti Trakų viešosios bibliotekos organizuojamoje labdaringoje akcijoje „Pyragų diena“. Lauksime Jūsų, mielieji, su gardžiais pyragais bei receptais!

Trakų viešoji biblioteka šeštus metus organizuoja „Pyragų dieną“ kartu su savo lankytojais ir renka lėšas šalia mūsų esančių vaikų svajonėms išpildyti, taip prisidėdama prie „Išsipildymo akcijos“. Taigi lapkričio 5 d. visi norintys gali užsukti į biblioteką – paskanauti gardžiais pyragais ir aromatinga arbata, mainais paaukodami pinigėlių vaikų svajonėms išpildyti, arba atnešti savo pyragų ir taip prisidėti prie labdaringos akcijos. Prie savo skanumynų pridėkite ir receptus, juk taip smagu pasidalinti gerąja patirtimi su kitais.

Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos!
Ateikite, skanaukite, dalinkitės savo pyragais bei receptais, aukokite.

Visi kartu galime sukurti stebuklą ir išpildyti vaikų svajones!

* Dalyvauti galima tik su galimybių pasu.

* Renginio metu bus fotografuojama viešinimo tikslais.