Pristatome naują Trakų viešosios bibliotekos interneto svetainę

Naujuosius pasitikome atsinaujinę – pristatome nekantriai lauktą ir iš pagrindų atnaujintą bibliotekos interneto svetainę www.trakubiblioteka.lt. Galimybę atnaujinti svetainės dizainą suteikė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos projektas „Vilniaus regiono bibliotekos tinkle: internetinių svetainių atnaujinimas, kūrimas ir pritaikymas neįgaliesiems“, kurį Trakų viešoji biblioteka įgyvendino kartu su Švenčionių, Šalčininkų ir Elektrėnų rajono savivaldybių viešosiomis bibliotekomis (projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija).

Kuriant naują svetainės dizainą didelis dėmesys buvo skiriamas patraukliam ir patogiam informacijos pateikimui, galimybei įdomiai pristatyti bibliotekos naujienas, šiuolaikiškumui ir modernumui. Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad naršyti ir pasiekti aktualią bibliotekos informaciją nuo šiol dar patogiau ir paprasčiau.

Su moderniu dizainu atsirado galimybė pasiūlyti ir naujų paslaugų. Viena didžiausių naujienų – tai virtualių parodų skiltis. Šiuo metu svetainėje pristatome parodą „Stumbrų ABC“ – 12 geriausių Lietuvos laukinės gamtos fotografų nuotraukų ir 12 pagrindinių faktų apie stumbrus. Kviečiame susipažinti su šiais gyvūnais iš arčiau!

Naujoje svetainėje taip pat rasite nuotraukų galerijas, atnaujintą renginių kalendorių, patogią paiešką, galėsite komentuoti straipsnius, naujienas ar patikusias knygas, kurios nuo šiol skelbiamos pirmajame puslapyje.

Kviečiame apsilankyti ir išmėginti naująją Trakų viešosios bibliotekos interneto svetainę!

Edita Loiba,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. metodininkė