Prasidėjo naujas Auksinio proto sezonas!

Į Trakų viešąją biblioteką grįžo visada nekantriai laukiamas intelektinis žaidimas „Auksinis protas“! Tai jau septynioliktasis sezonas, kuris truks net 16 savaičių.

Į pirmąjį sezono žaidimą, įvykusį sausio 11 d., Trakų viešojoje bibliotekoje susirinkto trys senbuvių komandos – „Išmanieji protai“, „Titnaginiai kirvukai“ ir „Protorius“. Žaidimo pabaigoje, susumavus visus taškus, paaiškėjo laimėtojai – „Išmanieji protai“. Ši komanda surinko 49 taškus. Nuo jos vos vienu tašku atsiliko ir antrą vietą užėmė „Titnaginiai kirvukai“, pelnę 48 taškus. 25 taškus surinkusiai komandai „Protorius“ teko trečia vieta.

Susitikime kituose žaidimuose! Norintiems prisijungti dar ne vėlu. Prie žaidimo galite jungtis tiek asmeniškai, tiek su komanda. Komandą sudaryti turi mažiausiai 2 žaidėjai.

Norintys žaisti skambinkite tel. 8 528 55461 arba rašykite el. paštu a.narbutiene@trakubiblioteka.lt