Popietė su Naxos Music Library Onuškio bibliotekoje

Birželio 22 d. Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė Daiva Klimienė lankėsi Onuškio bibliotekoje. Maloniai priėmė vyr. bibliotekininkė Vlada Valakevičienė ir skaitytojai. D. Klimienė supažindino lankytojus su naujausia muzikinės Naxos Music Library versija, kuri papildoma klasikinės, pasaulio tautų folkloro, bliuzo, instrumentinės, džiazo, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašais.

Skaitytojai klausėsi aukštos kokybės muzikinių įrašų, susipažino su atlikėjų ir kompozitorių biografijomis, atliko internetinę paiešką pagal muzikos žanrus. Duomenų bazės mokomojoje medžiagoje peržiūrėjo žymiausius atlikėjus nuo Baroko epochos iki XX amžiaus. Susipažino su jų biografijomis bei klausėsi jų kūrinių. Tobulino anglų kalbą pagal pavardžių tarties vadovą. Lankytojai išmoko, kaip išsaugoti norimą muzikinį kūrinį naujai sukurtame grojaraštyje ir atsisiųsti į savo socialinius tinklus: „Twitter“ ir „Facebook“. Jaunimo studijų skiltyje (Junior section) skaitytojai klausėsi muzikinių instrumentų skambesių ir susipažino su instrumentų sukūrimo istorijomis, viktorinomis, žaidimais, kryžiažodžiais apie muzikinius kūrinius, muzikos terminų žodynu.

Duomenų bazė pravarti įvairaus amžiaus skaitytojams, ieškantiems papildomos teorinės-mokomosios medžiagos. Kviečiame naudotis nemokamomis Trakų viešosios bibliotekos prenumeruojamomis duomenų bazėmis. Prisijungti galite per mūsų viešosios bibliotekos tinklalapį www.trakubiblioteka.lt, pasirinkite Paslaugos → Duomenų bazės.

Kurkime gražesnį pasaulį kartu su muzika!

Daiva Klimienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė