Padovanokite bibliotekoms naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Jau dešimtą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo džiaugsmu ir dovanokime knygas bibliotekoms bei vaikų dienos centrams.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, dalinkimės įspūdžiais bei mintimis prie arbatos puodelio ir nepamirškime tų, kuriems šiuo metu knygų labiausiai trūksta. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams – padovanokite ir pakvieskite savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Lietuvos bibliotekoms.

Naujų knygų laukia viešosios bibliotekos ir jų filialai, mokyklų bibliotekos bei „Gelbėkit vaikus“ organizacijos vaikų dienos centrai. Knygas galite dovanoti atsiųsdami ar atnešdami pasirinktai bibliotekai ar vaikų dienos centrui arba palikdami specialiose akcijos dėžėse, esančiose artimiausioje RIMI parduotuvėje. Daugiau informacijos apie akciją galite sužinoti „Knygų Kalėdų“ facebook paskyroje (@knygukaledos).

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie dovanojamą knygą socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.