Nuo rugsėjo 13 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Vadovaujantis LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMU, informuojame, kad Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose nuo rugsėjo 13 d. aptarnaujami galimybių pasą turintys lankytojai (vaikai iki 16 m. įleidžiami be galimybių paso).

Apsilankymo bibliotekoje taisyklės ir svarbi informacija:

1. Lankytojai, turintys galimybių pasą, gali patys rinktis knygas iš fondų, naudotis kompiuteriais ir periodikos skaityklos paslaugomis.
  2. Lankytojams, neturintiems galimybių paso, teikiamos knygų, periodinės spaudos išdavimo (neįleidžiant į fondus), kopijavimo ir spausdinimo paslaugos, tarpininkaujant darbuotojui, pateikiant jam informaciją atmintuke. Rekomenduojame knygas bei periodiką užsisakyti iš anksto ir sutartu laiku atsiimti. Bibliotekų darbo laikas ir kontaktai
  3. Renginiuose dalyvauti gali tik galimybių pasą turintys lankytojai.
  4. Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, t. y. palikite jas knygų grąžinimo dėžėje arba tam skirtoje vietoje.
  5. Apsilankymo bibliotekoje metu vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti veidą dengiančias priemones (kaukes ar respiratorius).
  6. Dezinfekuokite rankas prieš ir po apsilankymo.
  7. Užsidenkite burną ir nosį kosėdami ar čiaudėdami.
  8. Būtina laikytis mažiausiai 2 metrų atstumo nuo šalia esančių žmonių.
  9. Prašome lankytojų, norinčių apsilankyti periodikos skaityklose, mūvėti pirštines.

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Svarbiausia – visų mūsų sveikata.