Nuo liepos 9 d. sugrįžta renginių ciklas/ meno degustacijos „TRIO: dailė+muzika+poezija“

Jau liepos 9 d., 18 val. visus meno mylėtojus kviečiame į pirmąjį renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginį Trakų viešojoje bibliotekoje. Praeitais metais vykusios meno degustacijos sulaukė daug puikių atsiliepimų ir pageidavimų pratęsti šį projektą. Tad kiek anksčiau startuojantis projektas tikisi įsilieti į Trakų kultūros sostinės renginius, džiuginti ir didelius, ir mažus.

Šiais metais numatytos keturios meno degustacijos suaugusiems ir viena meno degustacija vaikams. Meno degustacijas ves ir menininkų darbus pristatys „AP galerijos“ galerininkė Vilma Jankienė. Kiekvienoje meno degustacijoje bus pristatomi dešimties menininkų darbai, kurie nesikartoja. Neatsiejama renginių dalis – muzika ir poezija. Vėl galėsime klausytis profesionalių įvairaus žanro atlikėjų, mėgautis poezijos posmais. Renginiai vyks įvairiose Trakų miesto erdvėse.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė. Partneriai: Trakų kultūros rūmai, Trakų meno mokykla, restoranas „Pirosmani“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.

Visi renginiai nemokami.

Laukiame Jūsų meno degustacijose. Mėgaukimės menu!

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė