Nuo liepos 1 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Vadovaujantis LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMU, informuojame, kad Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose nuo liepos 1 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka.

Siekiant išvengti būriavimosi, prieš apsilankymą bibliotekoje skatiname paskambinti. Bibliotekų darbo laikas ir kontaktai.

Apsilankymo bibliotekoje taisyklės ir svarbi informacija:

1. Apsilankymo bibliotekoje metu vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti veidą dengiančias priemones (kaukes ar respiratorius).
  2. Prašome lankytojų, norinčių apsilankyti periodikos skaityklose, mūvėti pirštines.
  3. Bibliotekoje lankytis galima ne daugiau nei po 2 asmenis arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio grupėmis, būtina laikytis mažiausiai 2 metrų atstumo nuo šalia esančių žmonių.
  4. Dezinfekuokite rankas prieš ir po apsilankymo.
  5. Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, t. y. palikite jas knygų grąžinimo dėžėje arba tam skirtoje vietoje.
  6. Į biblioteką (dėl knygų, periodikos, interneto paslaugų) rekomenduojama užsirašyti iš anksto.
  7. Lankytojai gali patys rinktis knygas iš fondų.
  8. Periodikos leidiniai į namus neišduodami.
  9. Grąžintos knygos karantinuojamos 3 paras (72 val.) po grąžinimo, po to grįžta į lentynas.
  10. Neformaliojo vaikų švietimo būreliai vykdomi nuotoliniu būdu ir gyvai. Dėl veiklų su būrelius lankančių vaikų tėvais arba globėjais bibliotekos darbuotojai susisieks asmeniškai.
  11. Skaitmeninio raštingumo mokymai vykdomi nuotoliniu būdu ir gyvai. Bibliotekos darbuotojai, atsakingi už skaitmeninio raštingumo mokymus, su dalyviais susisieks asmeniškai.
  12. Organizuojami renginiai tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Svarbiausia – visų mūsų sveikata.