Nuo gegužės 18 d. Trakų viešojoje bibliotekoje bus teikiamos ne tik knygų išdavimo, bet ir interneto paslaugos

Vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo š. m. gegužės 8 d. sprendimu dėl 2020 m. balandžio 23 d. sprendimo Nr. V-974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“ pakeitimo, informuojame, kad Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo gegužės 18 d. bus teikiamos tik knygų išdavimo ir interneto paslaugos (laikas prie kompiuterio ribojamas iki 1 val., būtina išankstinė registracija).

Taisyklės:

1. Apsilankymo bibliotekoje metu būtinai dėvėkite kaukę.
  2. Bibliotekoje lankytis galima ne daugiau nei po 2 žmones.
  3. Laikykitės mažiausiai 2 metrų atstumo nuo šalia esančių žmonių.
  4. Dezinfekuokite rankas prieš ir po apsilankymo.
  5. Apie pageidaujamas knygas praneškite bibliotekininkui – galimybės savarankiškai rinktis knygų iš fondo nėra.
  6. Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, t. y. palikite jas knygų grąžinimo dėžėje.
  7. Norimas knygas užsisakykite iš anksto (8 528) 55 461 arba el. paštu aptarnavimas@trakubiblioteka.lt. Bibliotekoje turimas knygas galite pasitikrinti elektroniniame kataloge https://trakuvb.libis.lt/index.jsp, o naujausias knygas rasite bibliotekos svetainėje www.trakubiblioteka.lt
  8. Apsilankymo laikas interneto skaitykloje yra rezervuojamas iš anksto (8 528) 55 461 arba el. paštu aptarnavimas@trakubiblioteka.lt. Naudotis internetu galima iki 1 valandos.
  9. Vaikų literatūros skyriuje teikiama tik bekontaktė knygų išdavimo paslauga, vaikams interneto paslaugos neteikiamos.

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus kontaktai čia.

Trakų viešosios bibliotekos filialų kontaktai čia.