Nuo balandžio 12 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Vadovaujantis LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO – VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMU, informuojame, kad Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose nuo balandžio 12 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka.

Siekiant išvengti būriavimosi, prieš apsilankymą bibliotekoje skatiname paskambinti. Bibliotekų darbo laikas ir kontaktai.

Apsilankymo bibliotekoje taisyklės ir svarbi informacija:

1. Apsilankymo bibliotekoje metu vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti veidą dengiančias priemones (kaukes ar respiratorius).
  2. Prašome lankytojų, norinčių apsilankyti periodikos skaityklose, mūvėti pirštines.
  3. Bibliotekoje lankytis galima ne daugiau nei po 2 asmenis arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio grupėmis, būtina laikytis mažiausiai 2 metrų atstumo nuo šalia esančių žmonių.
  4. Dezinfekuokite rankas prieš ir po apsilankymo.
  5. Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, t. y. palikite jas knygų grąžinimo dėžėje arba tam skirtoje vietoje.
  6. Į biblioteką (dėl knygų, periodikos) rekomenduojama užsirašyti iš anksto, dėl interneto paslaugų – privaloma.
  7. Leidiniai išduodami tik iš anksto juos užsisakius telefonu arba el. paštu. Galimybės savarankiškai rinktis knygų iš fondų kol kas nėra.
  8. Periodikos leidiniai į namus neišduodami.
  9. Grąžintos knygos karantinuojamos 3 paras (72 val.) po grąžinimo, po to grįžta į lentynas.
  10. Neformaliojo vaikų švietimo būreliai vykdomi nuotoliniu būdu. Dėl nuotolinių veiklų su būrelius lankančių vaikų tėvais arba globėjais bibliotekos darbuotojai susisieks asmeniškai.
  11. Skaitmeninio raštingumo mokymai vykdomi nuotoliniu būdu. Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiesiems. Bibliotekos darbuotojai, atsakingi už skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiems, dėl nuotolinių mokymų su dalyviais susisieks asmeniškai.
  12. Nuo balandžio 19 d. organizuojami renginiai tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, vykdant privalomą išankstinę dalyvių registraciją.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Svarbiausia – visų mūsų sveikata.