Nuo balandžio 1 d. – nuotoliniai užsiėmimai „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ būrelio vaikams

Kaip sekasi taip ilgai būti namuose? Turbūt jau atsibodo vien žiūrėti TV ir žaisti kompiuteriu. Gal jau pasiilgote „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ užsiėmimų? Nenusiminkite. Visos vadovės jūsų pasiilgo ir kviečia bendrauti virtualioje erdvėje.

Siūlysime jums vadovių paruoštas pamokėles. Darbelius galėsite daryti pagal pasiūlytas užduotis namuose ir atsiųsti nuotraukas. Teatro saviraiškos vaikai galės patys tapti režisieriais ir aktoriais. Užduotis ir pamokėles rasite Trakų vaikų bibliotekos „Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ facebook grupėje. Kviečiame būrelio narius prisijungti.

Jau balandžio 1 dieną kviesime prisijungti prie pirmos pamokėlės. Stengsimės, kad pamokėlės būtų paprastos, bet reikalaujančios kūrybiškumo. Tikimės geranoriško tėvelių bendradarbiavimo ir pagalbos vaikams.

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus

„Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ informacija