Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė tęsiasi!

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė tęsiasi!

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė tęsiasi. Toliau pristatome bibliotekos galimybes ir kviečiame jomis naudotis. O taip pat džiaugiamės, kad jau nuo šiandien bibliotekos atvėrė duris savo skaitytojams ir pradėjo teikti knygų išdavimo paslaugą.

Internetinės bendravimo programėlės senjorams

Patarimai, kaip naudotis „WhatsApp“ programėle:

https://www.youtube.com/watch?v=aDp1cr_13sM

Patarimai, kaip naudotis „Skype“ programėle:

https://www.youtube.com/watch?v=rE3ASTqY_s8

Pristatome tarptautinio projekto „Cultural Heritage for the Future: Discover, Share and Learn“ sukurtą e. svetainę https://bendruomeniukrastotyra.lt/

Norite pasidalinti savo gimtojo miesto ar miestelio istorija? Pristatyti unikalų gamtos ar architektūros kampelį? O gal papasakoti, kokiu amatu užsiimate pats ar Jūsų giminaitis? Tai padaryti visai nesunku. 

  • Pateikti informaciją galima užpildžius anketą arba parašius el. laišką info@bendruomeniukrastotyra.lt Tuomet laukite svetainės administratorių patvirtinimo ir raskite savo krašto istoriją skiltyje – vietovės, o kraštiečių istorijas skiltyje – asmenybės.
  • Daugiau informacijos, kaip įkelti istoriją, rasite specialiai paruoštame virtualiame gide https://amb.lt/regionas/lt/#!album11/photo0

Šiandien Trakų viešoji biblioteka ir filialai atvėrė duris skaitytojams! Iš anksto užsisakę telefonu knygų ir susitarę su bibliotekininku dėl atsiėmimo laiko, galite į namus parsinešti visą glėbį džiaugsmo, naujų atradimų, neįkainojamų patirčių, kelionių po nepažintus kraštus, meilės svaigulio ir kt.  O ką daryti, jei nežinote, ką norite skaityti?  

  • Tuomet susipažinkite su mūsų turimomis naujausiomis knygomis.  
  • O štai bibliotekininkė Regina sudarė vertingiausių knygų sąrašą, kurias turėtume būti perskaitę bene kiekvienas! Smagaus skaitymo! (Sąrašas apačioje – Nuotraukų galerijoje)

Primename, jog kviečiame susipažinti su Trakų viešosios bibliotekos virtualių parodų ciklo, skirto Trakų bibliotekos 80-mečiui paminėti, pirmąja dalimi – „Pirmieji Trakų viešosios bibliotekos žingsniai“ čia. Plačiau apie Trakų viešosios bibliotekos įsikūrimo istoriją, minint bibliotekos 80-metį, skaitykite čia.

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga, kartu su Trakai Vaiku biblioteka, skelbiame kahoot viktoriną „Ką žinai apie biblioteką?“ Kviečiame dalyvauti iki balandžio 29 d.! Ar įdomu, kiek žinai apie Trakų viešąją biblioteką? Dalyvauk ir sužinok tai, ko dar nežinojai! 

Kviečiame aktyviai prisijungti prie startavusios mūsų akcijos „Skaityk namuose“. Mums įdomu, kokios knygos ir temos Jus domina, kokias knygas rekomenduojate, kad galėtume kartu džiaugtis pažinimo džiaugsmu! Komentuokite iškart po šiuo įrašu Facebook paskyroje https://www.facebook.com/trakubiblioteka/posts/2981793661877358 arba siųskite savo mėgstamų knygų pavadinimus su patikusiomis citatomis el. p. aptarnavimas@trakubiblioteka.lt ir paskelbsime mes!

 

Džiaukimės puikiomis akimirkomis ir buvimu drauge!

 

Trakų viešosios bibliotekos informacija

 
Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai