Maloniai kviečiame dalyvauti tradicinėje Kalėdinių-naujametinių puokščių parodoje!

Artėja gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos, Naujieji metai.

Maloniai kviečiame dalyvauti tradicinėje Kalėdinių-naujametinių puokščių parodoje.

Jūsų puokščių ir žaisliukų laukiame 2021 m. gruodžio 13 d., 10.00–17.00 val. Trakų viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 69, Trakai).

Paroda veiks gruodžio 13–27 d.

Puokštes ir žaisliukus, kuriuos galima pakabinti, kviečiame kurti iš medžiagų, atsparių nepalankioms oro sąlygoms. Esant sudėtingai pandeminei situacijai, eksponatai bus perkelti į atvirą erdvę prie bibliotekos. Lauksime kolektyvinių ir individualių puokščių. Būtina išankstinė registracija. Smulkesnė informacija tel. (8 528) 55 461.

Tegul Jūsų kalėdinė dovana sušildo visų mūsų širdis.