Lentvario biblioteka „Derliaus sūkury“

Lentvario biblioteka „Derliaus sūkury“

Pirmąjį spalio šeštadienį Lentvario miesto biblioteka kvietė skaitytojus susitikti kiek neįprastoje erdvėje – kartu su Lentvario kultūros rūmais organizuojamoje rudens šventėje „Derliaus sūkury“.

Kaip ir kasmet, biblioteka dalyvavo jau tradicija tapusiame rudens gėrybių kilimo kūrime. Iš margaspalvių lapų, gėlių bei uogų buvo sudėliotas grakštus arbatos puodelis, savo spalvomis viliojęs ne vieno praeivio akį. Šiais metais biblioteka į siautulingą derliaus sūkurį įsisukusius šventės svečius kvietė užsukti ir į pramogų bei siurprizų kupiną kiemelį. Mažiausieji gaminosi popierinius obuoliukus, kiek vyresni rikiavosi prie 3D akinių, o smalsiausi ir žingeidžiausi šventės dalyviai mynė mįsles bei sprendė galvosūkius. Kiekvieno įveikusio užduotį laukė prizas-siurprizas. Viena iš daugiausiai susidomėjimo sulaukusių veiklų – ženkliukų gamyba tam skirtu įrenginiu. Kiekvienas norintis galėjo nusipiešti norimą paveikslėlį ir jį paversti šauniu ženkliuku. 

Didelis dėmesys buvo skiriamas ir bibliotekos veiklų viešinimui. Filmukų, nuotraukų, informacinių lankstinukų pagalba šventės dalyviai galėjo vizualiai pamatyti, kokios veiklos čia yra vykdomos. O visi susidomėję buvo kviečiami nepraeiti pro šalį ir apsilankyti modernioje bei erdvioje Lentvario bibliotekoje.

 

Erika Jočytė

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario filialo vyr. bibliotekininkė

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika