Lankytojų aptarnavimo tvarka karantino laikotarpiu

Informuojame, kad pratęsus visuotinį karantiną Lietuvoje iki 2021 m. balandžio 30 d., 24.00 val. (įvestą pernai lapkričio 7 d.), lankytojų aptarnavimo tvarka Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose išlieka tokia pati, kokia buvo priimta karantino pradžioje.

• Nuo lapkričio 7 d. teikiamos tik knygų išdavimo paslaugos.
  • Skaitytojai neįleidžiami į atvirus knygų fondus išsirinkti knygų, knygos išduodamos bekontakčiu būdu pagal išankstinę rezervaciją viešosios bibliotekosVaikų literatūros skyriaus ir filialų telefonu ar el. paštu.

• Grąžinamas knygas būtina palikti knygų grąžinimo dėžėje (jei filialas knygų grąžinimo dėžės neturi, knygas reikia grąžinti bekontakčiu būdu – palikti tam skirtoje vietoje).
  • Nuo lapkričio 7 d. neteikiamos viešosios interneto prieigos, kompiuterių paslaugos.
  • Nuo lapkričio 7 d. neteikiamos periodikos išdavimo paslaugos.
  • Neformaliojo vaikų švietimo būreliai nuo spalio 26 iki balandžio 30 d. vykdomi nuotoliniu būdu. Dėl nuotolinių veiklų su būrelius lankančių vaikų tėvais arba globėjais bibliotekos darbuotojai susisieks asmeniškai.
  • Skaitmeninio raštingumo mokymai bibliotekų patalpose nuo spalio 26 d. iki balandžio 30 d. vykdomi nuotoliniu būdu. Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose pažengusiesiems. Bibliotekos darbuotojai, atsakingi už skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiems, dėl nuotolinių mokymų su dalyviais susisieks asmeniškai.
  • Nuo spalio 26 d. iki balandžio 30 d. Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose atšaukiami visi renginiai.

Primename, kad bibliotekoje vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines burną ir nosį dengiančias veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios, sveikatos problemų), taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines. Užėjus į biblioteką, prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 m atstumo.

Grąžintos knygos karantinuojamos 3 paras (72 val.) po grąžinimo, po to grįžta į lentynas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą. Svarbiausia – visų mūsų sveikata.