Kviečiame švęsti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos bei Europos dienas!

Gegužės 7 d., 12.00–18.00 val. Trakų viešoji biblioteka kviečia paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną bei Europos dienos šventę.

Programa

Gegužės 7 d.

Aikštėje prie bibliotekos

12.00 val. – šventės atidarymas (vėliavų pakėlimas, Lietuvos ir Europos Sąjungos himnai, sveikinimų kalbos, muzikinis fragmentas (V. Ramoška)

Trakų lopšelio-darželio „Ežerėlis“ priešmokyklinės grupės piešinių paroda „Aš – europietis“

Virtuali viktorina „Pažink knygą ir Europą!“

11.30–17.00 val. Knygų kiemelis „Antras knygos gyvenimas“

Trakų kultūros rūmų mažojoje salėje

17.00 val. – „Knygos teatro“ interaktyvi programa / spektaklis „Visos mes – Ievos“ (aktorės: Redita Dominaitytė ir Renata Kutinaitė, trukmė – 1 val.)

Trumpai apie interaktyvų nuotykį: Pagrindinė spektaklio herojė Ieva įkūnija šiuolaikinę moterį, kuri stengiasi išlikti Moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje su visomis niekingomis buities detalėmis. Ji nuolat įsipainioja į komiškas, paradoksalias situacijas ir yra pasiryžusi išspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda draugės.

Dalyvių skaičius interaktyvioje programoje ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. (8 528) 55 461.

Organizatorius – Trakų viešoji biblioteka, rėmėjas – Trakų rajono savivaldybė, partneris – Trakų kultūros rūmai.

Renginių metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų.

Kviečiame dalyvauti!