Kviečiame į susitikimą su prof. Bronislovu Genzeliu

Spalio 18 d. 17 val. Trakų viešoji biblioteka kviečia į susitikimą su profesoriumi Bronislovu Genzeliu, kuriame jis pristatys savo knygą „Politikos laisvamanio užrašai: sovietmetis, Sąjūdis, nūdiena“.

Bronislovas Genzelis (g. 1934 m. vasario 16 d. Aukštadvaryje) – Lietuvos filosofas, politinis bei visuomenės veikėjas, Kovo 11-osios Akto signataras. Savo atsiminimų ir apmąstymų knygoje „Politikos laisvamanio užrašai: sovietmetis, Sąjūdis, nūdiena“ aprėpia bemaž viso sąmoningo gyvenimo laikotarpį – nuo ankstyvosios jaunystės atsiminimuose įsirėžusio brutalaus, kruvino ir neteisingo pokario iki šių dienų. Knygoje publikuojami anksčiau įvairiuose periodiniuose leidiniuose skelbti straipsniai, nelauktai atskleidžiantys mažai žinomus didžiosios politikos užkulisius, netikėtai keičiantys žinomų politikų ir visuomenės veikėjų portretus, taip pat autoriaus įvairiomis progomis sakytos kalbos, nauji niekur anksčiau neskelbti tekstai, apibendrinimai. Autorius „nevynioja į vatą", vedamas įgimto teisingumo siekio jausmo autentiškai ir nepagražintai perteikia bei vertina jam žinomus istorijos faktus ir detales, kitų žmonių poelgius ir pasisakymus.

Kviečiame dalyvauti!

Trakų viešoji biblioteka