Kviečiame į Romo Gudaičio knygos pristatymą

Vasario 14 d. 16 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks Romo Gudaičio (Vincas Ramutis Gudaitis) knygos „Vytauto vergo įdagas. Rudnia iškeliauja į dangų“ pristatymas.

R. Gudaitis – žurnalistų etikos inspektorius, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras, filologas, rašytojas, prozininkas.

2016 m. išleista autoriaus knyga sudaryta, tarsi iš dviejų savarankiškų leidinių: „Vytauto vergo įdagas“ – tai apysaka Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto paveikslą atskleidžianti netikėtu kampu – vaikystės draugo, vėliau tapusio patikėtiniu, žvalgu, nuolatiniu palydovu ir bendražygiu, – Dauvilko akimis. Taip išryškėja Vytauto vidinės dramos, abejonės, skausmingi religiniai ir geopolitiniai pasirinkimai, kurių reikalavo sudėtinga Vytauto valdymo epocha, kupina esminių konfrontacijų; novelėse „Rudnia iškeliauja į dangų“ ryškiai ir spalvingai atskleidžiami nedidelio Dzūkijos kampelio žmonių likimai, jų bendravimo būdas, kuris vis dar remiasi amžiais saugota dvasine tradicija, istorinės atminties fragmentais, gilia pagarba žmogaus savitumui.

Kviečiame susitikti su autoriumi ir kartu pasinerti į intriguojančias istorijas ir veikėjų likimus!