Kovo 25 d. kviečiame dalyvauti Nacionaliniame ekonomikos egzamine!

Kviečiame Trakų viešosios bibliotekos lankytojus nuotoliniu būdu aktyviai registruotis ir dalyvauti Nacionaliniame ekonomikos egzamine. Unikali iniciatyva skirta kiekvienam, norinčiam pagauti ekonomikos ritmą, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti. Nacionalinis ekonomikos egzaminas vyks kovo 25 dieną, nuo 10 iki 20 valandos. Laikymas vyks internete – www.ekonomikosegzaminas.lt Registruokitės: www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija

Dalyviai varžysis trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausio moksleivio, studento ir piliečio. Kiekvienos kategorijos laimėtojas bus apdovanotas piniginiu prizu – 500 eurų. Projekto partneriai apdovanos ir antrų, trečių vietų laimėtojus bei aktyviausią mokytoją ir mokyklą.

Egzaminą organizuoja Lietuvos laisvosios rinkos institutas ir LRT. Egzaminą globoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Užduotis rengia visų šalies aukštųjų mokyklų ekonomikos fakultetai, Lietuvos bankas, Finansų ministerija ir kitos organizacijos bei ekonomikos mokytojai. LRT užtikrins sklandų egzamino laikymą. Generalinis iniciatyvos rėmėjas – Vilniaus prekybos paramos fondas DABAR.

Daugiau informacijos rasite svetainėje: www.ekonomikosegzaminas.lt

Tel. pasiteirauti (8 528) 55 461.

Kviečiame dalyvauti!